baza firm, katalog firm, panorama firm

Gdzie?

USŁUGI TRANSPORTOWE TOWAROWO-OSOBOWE TRANSPORT SANITARNY UTTO Jarek Piłka

Adres

ul. Nałkowskiej 1
32-300 Olkusz
NIP: 6371049759

Kontakt

Tel.

602 723 644,660 481 086

Opis Galeria
Mapa
Obszar działalności

Opis firmy


Firma zajmuje się usługami w zakresie  transportu sanitarnego,  a w szczególności transportem chorych z opieką pielęgniarską, transportem osób do domów opieki i hospicjów,  transportem pacjentów do i ze szpitali, zabezpieczaniem  imprez masowych.

 

Pojazdy sanitarne firmy posiadają wymagane prawem dopuszczenia i są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt w zakresie udzielanych usług.

 

Biuro firmy mieści się w Budynku Przychodni OLMED w Olkuszu ul. Nałkowskiej 1 i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8,00 do 18,00. Telefon  602-723-644.

 

Zlecanie transportów sanitarnych przez osoby prywatne jest możliwe  codziennie  pod  numerem tel. 660-481-086.

Przeglądaj branże

Konsultingowe firmy Finanase Producent ścierek Kredyt odnawialny Sklep z chemią gospodarcza Instalacje sanitarne F.H.U Budownictwo , sklep, Kserokopiarki - sprzedaż Opieka Medyczna Panele prysznicowe fhjIhwXEtkwoMmVkgG osuszanie techniczne Restauracja, Hotele, Noclegi, Spa Handlowe centra Żłobki - prywatne atuNhhIKQWteSTcYVk Kontenery na Odpady ZAKŁAD METALOWY hurtownia agd i rtv Kompleksowe przygotowanie aut terenowych Rehabilitacja, masaż leczniczy Księgi handlowe Gab. Dentystyczny, Stomatolog, Dentysta Instalacje lpg Biuro rachunkowe księgowość Wynajem taboru kolejowego Sklep z urządzeniami grzewczymi Agroturystyka Rekuperacja Wywóz śmieci i gruzu Przyjęcia, Bankiety, Imprezy Fotograficzne agencje Dźwigowe urządzenia (windy) Części samochodowe, pompowtryskiwacze Urzędy stanu cywilnego Producent paneli ogrodzeniowych PROJEKTY DOMOW Wnętrza, dodatki Budowlane usługi - wykańczanie wnętrz śluby, hotelarstwo

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm